top of page

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

Nabízíme výuku sjezdového lyžování pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Naučíme Vás základy lyžování, zlepšíme Váš styl a vysvětlíme carvingovou techniku, abyste si naplno užili jízdu z kopce.

Kurzy pořádáme individuální i skupinové pro lyžaře všech věkových kategorií, vždy přizpůsobené individuálním požadavkům. 

Kurzy mohou probíhat i v agličtině a němčině. 

 

 

POČET OSOB

Nabízíme indivduální a skupinové lekce sjezdového lyžování. Klademe důraz na osobní přístup. Maximální počet na jednoho instruktora je 10 osob, abychom se každému mohli dostatečně věnovat. 

VÝUKA

Začátečníky naučíme základní manipulaci s lyžemi a jízdu na vleku. S pokročilejšími sjezdaři se zaměříme na jejich nedostatky a naučíme je, jak ideálně přizpůsobit jízdu terénu, či jak zvládnout carvingový oblouk.

LOKALITA

Nejčastěji vyučujeme na Severáku, v Bedřichově a v Lučanech U Pily. S pokročilejšími lyžaři jezdíme na Tanvaldský Špičák. 

Po předchozí domluvě se s Vámi potkáme i na jiném vleku v Jizerských horách.

Za příplatek dorazíme do Krkonoš.

VYBAVENÍ

Nemáte-li vlastní vybavení, rádi Vám pomůžeme s jeho zapůjčením. Spolupracujeme s půjčovnou B-sport v Hraběticích a Ski centrum Adler v Bedřichově. Půjčovné se hradí zvlášť mimo cenu výuky.

CENÍK

                            1 osoba      2 osoby       3-6 osob      7-10 osob 

1 hodina               950 Kč       700 Kč         500 Kč          400 Kč 

2 hodiny              1600 Kč      1000 Kč       750 Kč          500 Kč

2 + 2 hodiny        3000 Kč      1700 Kč       1000 Kč        800 Kč

videorozbor         200 Kč

Půjčovné a jízdné nejsou zahrnuty v ceně.

INSTRUKTOŘI PRO LYŽAŘSKÉ KURZY

Připravíme Vám kompletní týdenní program s výukou lyžování a dalšími aktivitami pro děti nebo se zúčastníme lyžařských bloků jako odborní instruktoři. Děti rozdělíme do výkonostních skupin, v nichž bude výuka přizpůsobena tak, aby si během kurzu nejen zlepšily techniku, ale aby získaly jistotu na svahu a při tom se zdokonalovaly zábavnou formou v lyžování.  

Cena se odvíjí v závislosti na rozsahu, v jakém se budeme na organizaci lyžařského kurzu podílet. 

bottom of page